-
- Regular price
- $117.35
- Regular price
-
- Sale price
- $117.35
- Unit price
- per
Buttercream Basics Cake Decorating Class A class specially designed for beginners who want to explore their interest in cakedecorating, or simply want to try something new! Learn how to layer and c... -
- Regular price
- $86.50
- Regular price
-
- Sale price
- $86.50
- Unit price
- per
Adults Class : Royal Icing Cookie Class (Maximum 3 students per class) In this class you will learn the recipe and baking tips to baking delicious cookies, how to use specialty tools and equipment ... -
- Regular price
- $86.50
- Regular price
-
- Sale price
- $86.50
- Unit price
- per
Adults Class : Royal Icing Cookie Class (Maximum 3 students per class) In this class you will learn the recipe and baking tips to baking delicious cookies, how to use specialty tools and equipment ... -
- Regular price
- $83.82
- Regular price
-
- Sale price
- $83.82
- Unit price
- per
Happy Halloween Beginner Friendly Cake Decorating Class MUA HA HA... Terrify your loved ones this Halloween when you treat them to this mouth watering cake made by you! Learn how to cover a cake wi... -
- Regular price
- $99.91
- Regular price
-
- Sale price
- $99.91
- Unit price
- per
Nutella Pour & Drip Cake Decorating Class In this class you will learn how layer and stack a delicious chocolate cake! Go on to crumb coat and then apply a decadent chocolate icing. We will tea... -
- Regular price
- $117.35
- Regular price
-
- Sale price
- $117.35
- Unit price
- per
Vintage Piping Cake Decorating ClassStep Back in time with Merryday's Vintage Piping buttercream class. In this beginner friendly class we will show you how to layer, stack and ganache a cake. the ... -
- Regular price
- $126.74
- Regular price
-
- Sale price
- $126.74
- Unit price
- per
Buttercream Rudolph Cake Decorating ClassIn this class, you learn how to ganache, fill and cover a cake in both ganache and buttercream icing, caramel buttercream icing, produce various piping tech... -
- Regular price
- $126.74
- Regular price
-
- Sale price
- $126.74
- Unit price
- per
Christmas Gingerbread House Decorating ClassIn this class learn how to assemble and ice your very own gingerbread house! Try new piping techniques and choose from a selection of sweets to decorate ...
Showing 1 -8 of 18 items